17. ročník Miss & Mr. Look Bella 2022 představil v Hotelu Sen soutěžící

Video z představení soutěžících: https://youtu.be/ZRmdBnUjPaE

Organizátoři celostátní soutěže Miss & Mr. Look Bella 2022 představili soutěžící, kteří budou bojovat o zmíněný titul. Během soustředění soutěžících v romantickém Hotelu Sen v Senohrabech zároveň uspořádali tiskovou konferenci. Té se kromě již zmíněných soutěžících účastnili i někteří porotci, jako například Kateřina Brožová, Felix Slováček, Nela Slováková, Aneta Kernová, Marian Vojtko, Denisa Pfauserová nebo Natálie Stejskalová. Po představení TOP 20 + 7 Miss & Mr. Look Bella 2022 následovalo vyhlášení titulu Miss & Mr. Look Bella Hotel Sen 2022. Titul Miss LOOK BELLA Hotel Sen 2022 získala Julie Hojdyszová a Mister LOOK BELLA Hotel Sen získal Radim Harapát.

Přítomní ocenili módní přehlídku soutěžících ve společenských šatech Imperial a pánských oblecích Ceremoni. Přehlídku zakončila promenáda v plavkách Neonky Nely Slovákové. Příjemným zpestřením programu bylo hudební vystoupeni Lukáše Holoubka ze SuperStar. Na úplný závěr přišlo odhalení korunky soutěže LOOK BELLA 2022. Na tento okamžik se těšili všichni soutěžící. Na finále tradiční soutěže se příznivci mohou těšit v listopadu. Místo a čas čtenářům ještě upřesníme. Na vítězky a vítěze poté čeká pět světových soutěží, kam je pořadatelé Miss & Mr. Look Bella 2022 posílají.

Soutěž Miss & Mr. Look Bella 2022 organizuje agentura Prestige Models, s.r.o. Zajímavostí je bezesporu i skutečnost, že v tomto ročníku soutěží sourozenci, dvojčata – chlapec a dívka. Soutěž se může pochlubit patronkou, jíž je světová topmodelka Veronika Krajplová. Ředitelem soutěže je Ing. Martin Špaček a oficiálním fotografem soutěže Artur Koff, který fotí na mnoha světových fashion weecích jako například v Miláně, Paříži, New Yorku… Korunky již tradičně vytvořil pan Roman Matouš.
„Letošní ročník je věnován dlouholetému patronovi, vítězi Look Bella 2011 a světovému topmodelovi Antonínu Beránkovi, který nad touto soutěží bude navždy držet ochrannou ruku, a který vždy byl soutěžícím nápomocný. (Zahynul vloni v Číně, kde dlouhodobě pracoval a fotil světové kampaně.)“, uvedl ředitel soutěže Ing. Martin Špaček a dodal: „Také bych rád zmínil, jak moc si vážíme, že se nadačním partnerem soutěže stala nadace BJP Foundation.“ Do soutěže se mohly přihlásit jak dívky od 15 do 25 let, tak i muži od 17 do 25 let. probíhá v několika kolech. Začíná castingy, které proběhly v krajských městech po celé ČR, a to ve vybraných TOP obchodních centrech a hotelích. Následují soustředění v ČR i zahraničí jako například soustředění v Termálních lázních v LAA. Vše vrcholí velkým finálem v Praze.

V současné době jde o nejúspěšnější a nejdéle působící soutěž krásy v ČR. Vítězky a vítězové se účastní pěti světových soutěží a úspěšně reprezentují ČR v zahraničí. Vítěz Mister Look Bella 2018 Artur Ország získal první místo v soutěži Altitude Men International 2019 v Bangkoku a v květnu roku 2019 se II. vicemiss Look Bella 2018 Denisa Korešová účastnila světové soutěže Miss Supertalent of the world 2019 v Soulu, odkud si odvezla titul II. Vicemiss. Koncem ledna 2020 naši republiku reprezentovala vítězka Miss & Mr. Look Bella 2019 Elen Kejdová na světové soutěži Super Model International, která proběhla v Chiang Mai. Nyní předvádí modely těch nejúspěšnějších /nejen českých/ fashion designerů.

Program dvoudenního soustředění v Hotelu Sen: Foto workshopy s Arturem Koffem, lekce jógy, natáčení v areálu hotelu Sen i ve wellness Infinit a s návrhářkou Olgou Rusakovou, lekce catwalku s Natálii Stejskalovou (Modelka, tanečnice – tvoje tvář má známý hlas, seriálová herečka, vítězka soutěží krásy.), konzultace s Veronikou Krajplovou (Top modelka, patronka a vítězka Look Bella.) – ohledně světového modelingu a Martinem Špačkem, workshop sociální média se Zuzanou Strakovou – influencerka a mentorka na soc. média

Oficiální spot Miss & Mr. Look Bella zde: https://www.instagram.com/p/CXORFGsD-ln/

Seznam soutěžících:

1 Anna Suchá

2 Julie Hojdyszová

3 Daniela Goršková

4 Valerie Hlinovská

5 Anna Marie Mařáková

6 Natálie Veselá

7 Erika Teichertová

8 Eva Golcová

9 Barbora Hačetská

10 Michaela Zavadilová

11 Nella Kopčilová

12 Klára Sochová

13 Markéta Vykouřilová

14 Adéla Priškinová

15 Denisa Pazderová

16 Veronika Stejskalová

17 Nikola Saňáková

Muži:

1 Egor Zolotarev

2 Tomáš Vykouřil

3 Kryštof Anděl

4 Adam Bulíček

5 Artemii Busheev

6 Radim Harapát

7 Tadeáš Kunovský

Zdroj: Helena Váňová Production