Do centra Prahy se vrací tradiční trhy – stánky otevřou na náměstí Republiky

Už tuto středu se otevřou první trhy přímo v centru české metropole. Jarní trhy s devatenácti prodejními místy mohou Pražané i návštěvníci hlavního města navštívit od 9. do 27. března 2022. Trhovci nabídnou zboží s jarní tématikou i občerstvení. Organizátorem trhů je společnost Taiko, a. s.

První kraslice také v originálním dřevěném provedení, dřevěné korálky, keramika s jarními rostlinami a typickými mláďaty zvířat, nebo ubrusy a dečky s motivy květin, bude možné už od této středy zakoupit ve stáncích ozdobených květy na náměstí Republiky v Praze. Chybět nebudou ani oblíbené palačinky, české klobásy, pražené mandle, tradiční pirohy a mimo jiné také Varenyky – plněné taštičky z těsta ve sladké i slané variantě.

Těší nás, že i v této těžké době můžeme lidem alespoň trochu zpříjemnit den ať už jdou z práce nebo na procházku po městě. Věříme, že budou už také Velikonoční trhy, které by se měly na Staroměstském náměstí i náměstí Republiky konat od 2. do 24. dubna,“ upřesňuje Hana Tietze, mluvčí organizátora trhů, společnosti Taiko, a. s.

Více informací o trzích najdete na www.trhypraha.cz.