Hotel Agnes Bohdaneč

Hotel Agnes leží v malebném údolí, v obci Bohdaneč, necelou hodinku jízdy z Prahy, je malebně situován v romantickém prostředí, na břehu rybníku Pilský.

Velkou předností celé oblasti je kvalita čistoty přírody, která je zde dosud v podstatě nedotčena průmyslovou činností.

V bezbariérové restauraci s kapacitou 100 míst (+30 míst na letní předzahrádce) si naši hosté pochutnají na poctivé české kuchyni, s originálním menu – hovězí, jehněčí, vepřové i rybí speciality z masa z vlastních chovů. Podáváme nápoje z naší produkce, certifikované na kvalitu Kosher.

To nejlepší od nás: rybí a jehněčí speciality, šťavnaté steaky. Dbáme na kvalitu a poctivost našich jídel.

Hotel*** je pro svoji krásnou atmosféru a romantickou polohu velmi vyhledávaným místem pro pořádání svatebních veselic i rodinných oslav.

Pokoje jsou moderně a stylově zařízeny tak, aby vyhověly i požadavkům náročné klientely. V celém objektu hotelu je Wi-Fi připojení zdarma. Pro větší pohodlí našich hostů je pro ně na ubytovací části hotelu k dispozici kuchyňka,. Kapacita je 14 pokojů, 39 lůžek.

Součástí hotelu jsou 2 samostatné konferenční prostory vybavené audiovizuální technikou a Wi-Fi vysokorychlostním internetem. Hostíme zde velmi často účastníky firemních setkání a teambuildingů.

Kapacita Velkého sálu dle uspořádání stolů je do 70 osob, menší Salónek s max. kapacitou 15 osob. K dispozici je hotelové parkoviště s celkovou kapacitou 20 míst + stání pro auto

Areál je skvěle vybaven víceúčelovými hřišti (tenisové kurty, cvičná tenisová stěna, hřiště na volejbal a nohejbal, basketbal, badminton, a hřiště na kopanou a házenou). Zájemci si u nás mohou zapůjčit kola, nebo hůlky pro Nordic Walking.

Rozsáhlý areál nabízí celoročně prohlídky pastvin, kde se volně potulují stáda skotu, prasat a ovcí, pro děti je od jara do pozdního podzimu otevřena dětská drůbeží farmička s vodní i hrabavou drůbeží.

Milovníkům Petrova cechu jsou k dispozici rybníky s trofejovými kusy – vyzami, jesetery i kapry. Sportovní rybolov probíhá sezóně, lovit mohou i ti návštěvníci, kteří nevlastní rybářský lístek.