RAS AL KHAIMAH SE PŘIPRAVUJE NA MISTROVSTVÍ SVĚTA VE FOTBALE 2022

Od 21. listopadu se na prvotřídních místech po celém emirátu budou promítat všechny zápasy, k dispozici budou speciální fanouškovské zóny, soutěže a zajímavé kulinářské nabídky.

Images

Ras Al Khaimah, Spojené arabské emiráty, 15. listopadu 2022: Emirát Ras Al Khaimah je připraven uvítat fotbalové fanoušky a umožnit jim shlédnout zápasy mistrovství světa ve fotbale 2022 v atmosféře Arabského poloostrova. .Prvotřídní hotely v Ras Al Khaimah nabídnou svým hostům živou zábavu, exkluzivní soutěže, tematická menu a denní nápojové speciality s cílem zpestřit jim sledování jejich oblíbených týmů.

Hampton by Hilton, Al Marjan Island

K sledování zápasů mistrovství světa ve fotbale 2022 je jedním z nejlepších sportovních zařízení v Ras Al Khaimah restaurace CLAW BBQ RAK, která je inspirována americkými bistry a nachází se v největším Hamptonu by Hilton na světě. V CLAW BBQ RAK o rozloze 1.100 m2 je k dispozici čtyřicet padesátipalcových vnitřních obrazovek a spolu se třemi venkovními a dvěma obrovskými vnitřními a venkovními LED obrazovkami umožní nerušené sledování přenosů. CLAW BBQ RAK bude vysílat tři různé zápasy najednou. Během fandění si hosté mohou pochutnat na grilovaných specialitách a mezi zápasy se o zábavu postará Live DJ. K dispozici bude i zábava ve formě šipek, kulečníku, stolního fotbalu nebo jízda na rodeovém trenažeru.

Od 21. listopadu do 18. prosince si každý dospělý návštěvník může zakoupit vstupenku na stadion CLAW BBQ v hodnotě 100 AED a zajistit si tak místa ke sledování zápasů.Hodnota vstupenky se dá uplatnit jako voucher na jídlo a nápoje.

Mövenpick Resort Al Marjan Island

Nově otevřený pětihvězdičkový resort se může pochlubit nerušeným výhledem na vody Arabského zálivu – ideální místo pro rodiny, které si mohou během mistrovství světa ve fotbale odpočinout a užít si dokonalý ostrovní zážitek. K dispozii jsou prostorné pokoje, apartmány nebo vily na pláži s možností užít si všechno dění v moderní brasserii a baru Boons. Během mistrovství hotel nabízí speciální cenu za pokoj, která zahrnuje garantovaný stůl v restauraci Boons.

Boons se může pochlubit nejen jednou z největších obrazovek v Ras Al Khaimah, ale nabízí hostům také spoustu vnitřních i venkovních posezení s živou zábavou mezi zápasy a samozřejmě spoustu zajímavých speciálních nabídek a nápojových balíčků. Využít je například možné 90ti minutový neomezený balíček Beer & Wings za 249 AED na osobu,

InterContinental Mina Al Arab

Pětihvězdičkový hotel se nachází na třpytivém pobřeží ostrova Hayat a kombinuje idylický ostrovní styl života s vřelou pohostinností regionu. Resort je sám o sobě gastronomickou destinací a nabízí široký výběr restaurací. Za zábavou a fotbalovou atmosférou v den zápasu mohou hosté zamířit do baru NoHo Bar & Grill, inspirovaného uměleckými ulicemi severního Houstonu v New Yorku a sledovat zápasy na dvou obrazovkách a pochutnat si na tématicky laděných specialitách a napojích.

Vychutnat si mohou například limitovanou edici Nation’s Basket, speciální talíř servírující pokrmy inspirované zúčastněnými zeměmi v kombinaci s osvěžujícím pivem. Během zápasů je možné využít slevu 15 % na jídlo a nápoje.

Bar & Grill NoHo je otevřen denně od 13:00 do 02:00 hodin.

Více informací o akcích pořadaných v emirátu Ras Al Khaimah je dispozici na rakcalendar.ae

— ENDS —

V případě dotazů pro média kontaktujte:

ASDA’A BCW
+971 (4) 4507600
RAK@bcw-global.com