Divadlo Spejbla a Hurvínka uspořádá benefiční koncert na podporu dětského fondu OSN – UNICEF na pomoc dětem na Ukrajině

Občané Ukrajiny mohou od 8. března přijít na dopolední představení za symbolickou jednu korunu

Současné dění na Ukrajině s sebou přináší vlnu pomoci a solidarity, do které se zapojilo také divadlo Spejbla a Hurvínka. Jelikož mezi jeho hlavní diváky vždy patřily a patří zejména děti, rozhodlo divadlo směřovat svou pomoc na podporu dětí na Ukrajině. Dne 9.3. od 16.30 se v Divadle Spejbla a Hurvínka uskuteční benefiční koncert ve spolupráci s kapelou „Bombarďák“ a „UTB“. Spejbl s Hurvínkem pochopitelně nebudou chybět. Vstup bude díky sponzorům zdarma a diváci budou mít možnost místo vstupného přispět do kasičky dětského fondu OSN – UNICEF umístěné přímo u pokladny divadla. Její výtěžek bude věnován na pomoc dětem na Ukrajině. Do kasičky mohou zájemci přispět, i pokud se představení nezúčastní, v divadle bude umístěna dlouhodobě. Divadlo podpoří i občany Ukrajiny, kteří jsou v současné době v České republice. Od 8. března budou mít vstup na dopolední představení v týdnu za symbolickou jednu korunu.

Divadlo Spejbla a Hurvínka připravuje velký benefiční koncert

D

Benefiční koncert na podporu dětí na Ukrajině: 9. března od 16.30

Od 8. března mají občané Ukrajiny vstup na představení Divadla Spejbla a Hurvínka za symbolickou jednu korunu.

ivadlo Spejbla a Hurvínka se v současné situaci rozhodlo přispět na pomoc dětem na Ukrajině,
ale i ukrajinským dětem, které jsou v současnosti v České republice.
„Všech se nás bolestně dotýká, co se děje na Ukrajině. Jen stěží si můžeme domyslet, co budou muset její občané ještě vytrpět. Ve spolupráci se spřátelenými kapelami Bombarďák a UTB (U Tebe) jsme se rozhodli uspořádat ve středu
9. března od 16.30 mimořádný benefiční koncert.
Vstup je volný a hradí ho produkční partner divadla. Diváci budou moci naopak díky kasičce dětského fondu OSN – UNICEF přispět na pomoc dětem na Ukrajině. Kasička UNICEF se nachází v prostoru pokladny a v našem divadle je k dispozici stále. Zájemci tak mohou přispět, i když nenavštíví naše představení. Děkujeme!“ říká Denisa Kirschnerová, ředitelka Divadla Spejbla a Hurvínka.

Vykouzlíme úsměv na tváři těch nejmenších

Vstup na dopolední představení pro děti a jejich rodiče z Ukrajiny za symbolickou

1 korunu

Od 8. března zve divadlo na svá představení občany Ukrajiny, kteří v současnosti žijí nebo pobývají na území České republiky. Akce se vztahuje na vstup na dopolední představení v týdnu. Symbolické vstupné činí symbolickou 1 Kč, která je hrazena produkčním partnerem divadla. Toto mimořádné vstupné je určeno ukrajinským občanům, kteří se prokáží buď dokladem totožnosti, nebo dokumentem od cizinecké policie. Tato akce platí do odvolání.