Boomer Luděk Staněk si vyzkouší cestu po Praze – na kole. Kam dojede a změní názor? Stane se z něj zarytý pumpičkář?

Trendy se mění rychle, nebo jen boomer nerozumí světu? Rozhněvaný muž Luděk Staněk versus novinky, které ho zkrátka vytáčí. Nerozumí jim. Tak si je zkrátka vyzkouší. A vy můžete být u toho. Od 1. 11. večer ve 21.15 na Prima COOL.

Luděk Staněk už zažil leccos a na věci má svůj názor. To ovšem vede k tomu, že i zdánlivá prkotina mu dokáže vystřelit tlak tak vysoko, že to ohrožuje i astronauty na ISS. I přes doporučení svého kardiologa ale Luděk vyzývá na souboj témata a celospolečenské fenomény, které ho rozčilují, nedávají mu spát a ke kterým cítí potřebu se vyjádřit. Chce jim zkusit přijít na kloub a zažít je na vlastní kůži. V tom mu „pomáhají“ dva kamarádi Ondřej a Dominik, kteří se mu snaží výzvy vždy okořenit… Někdy se to ovšem otočí i proti nim samotným.

V prvním díle se Luděk Staněk spolu se svými kolegy vydá na výlet po Praze. Z Holešovic na Vypich a zase zpět. Kdo bude na místě rychleji, kdo zdravěji? Co Luďka cestou do cíle naštve a proč teprve na kole zjistí, že Praha je poměrně kopcovitý terén? Kdo ho bude sledovat a kdy hodí kolo do křoví?

Proč vlastně nemají lidé, kteří na kole nejezdí pravidelně, cyklisty rádi? Proč je cyklistika nová móda a proč cyklisté lidé štvou?

Otázek je spousta, odpovědí mnohem víc. A na všechny se Luděk Staněk bude snažit odpovědět.

Co si budeme povídat, od roku 1870, kdy byla vynalezena první drezína, se podle Luďka Staňka na cyklistice tolik nezměnilo. Snad jen nemají cyklisté tolik třísek v zadku.

V posledních letech ale přešli do ofenzivy. Umí vybrzdí kamion a další lahůdky. Tedy cyklisté. Což jim na bodech moc nepřidává.

Dívejte se na mírně nekorektní pořad Luďka Staňka a objevte sami, jestli s cyklisty žít chcete, nebo ne.

Ať už máte názor na problematiku jakýkoliv, dobrou zprávou je, že Luďek si to odšlape za vás.

Jak vysvětluje moderátor Luděk Staněk: „V určitém věku přestanete světu kolem sebe rozumět. Což je k vzteku. Hodně lidí to rozčiluje. My jsme se, na rozdíl od mnoha lidí našeho věku, naopak rozhodli jít tomu naproti. A prozkoumat to, co nás štve, abychom věděli, zda nás to má štvát opravdu! A někdy zjistíme vážně zajímavé věci.

Přiučí se Luděk při svých misích nakonec něco? Přestane se aspoň trochu zlobit? Uvidíme…

Dívejte se a bavte se!

Foto zde: https://we.tl/t-cWP8TLVj5G

V případě dalších dotazů jsem k dispozici.

Za televizi Prima

Klára Kotábová | externí konzultant odd. Marketingu a PR pro televizi Prima