Česká DRIVERAMA zahájila on-line prodej v Německu, vozy doručuje domů nebo na pobočky

28. února 2022 – Společnost Driverama ze skupiny AURES Holdings necelý rok po uvedení na trh zahájila maloobchodní prodej v Německu. V současné době má Driverama v nabídce přes 1000 důkladně prověřených ojetých vozů, které nabízí s 15denní zárukou vrácení peněz v plné výši. Spuštění prodeje následuje po osmi měsících výkupních aktivit, které němečtí zákazníci na serveru Trustpilot dlouhodobě hodnotili nejvyšším počtem pěti hvězdiček. Driverama byla skupinou AURES Holdings založena jako společnost určená pro on-line obchodování s ojetými vozy v západní Evropě v dubnu loňského roku.

Nová služba Driveramy umožňuje kupujícím vybírat si z více než 1 000 plně prověřených a na trhu velmi žádaných vozů s průměrným stářím 4 roky, porovnávat oblíbené modely, značky, ceny a možnosti nákupu na splátky. Každý vůz z nabídky prošel kontrolou více než 250 parametrů. Je k němu také k dispozici kompletní servisní historie, informace o předchozích vlastnících a je profesionálně vyčištěn. Pokud se zákazník rozhodne vůz zakoupit, může si vybrat, zda si jej nechá doručit až domů, nebo do nejbližší pobočky Driverama, kterých je v současné době po celém Německu devět. Algoritmický cenový model společnosti Driverama umožňuje zákazníkům v reálném čase nabízet vozy za nejlepší možnou cenu, určenou na základě analýzy dat z trhu.

Samotný prodej vozů si Driverama vyzkoušela již v lednu, kdy v testovacím provozu prodala více než 100 vozidel, aby zajistila, že všechny procesy on-line nákupu, jednání se zákazníky a doručování budou fungovat na nejvyšší možné úrovni.

Od otevření své první pobočky v červenci 2021 Driverama na německém trhu rychle expandovala. Otevřela pobočky v Brémách, Dortmundu, Hamburku, Hannoveru, Herne a dvě v Berlíně a Düsseldorfu. V současné době je na německém serveru Trustpilot podle zákazníků nejdůvěryhodnější platformou pro prodej ojetých vozů s průměrným hodnocením důvěryhodnosti pět na pětibodové škále.

Dnešní zahájení prodeje je pro Driveramu důležitým milníkem, protože si u nás po osmi měsících výkupu mohou němečtí zákazníci poprvé vůz i koupit. Jsme nadšeni, když vidíme, kolik německých zákazníků novou službu uvítalo,“ uvedl Stanislav Gálik, generální ředitel společnosti Driverama.

Driverama je nová online platforma pro obchodování s ojetými vozy v Evropě. Driverama je nová značka, koncept a obchodní subjekt, který byl spuštěn a vyvinut skupinou AURES Holdings. Spojuje to nejlepší ze všech kanálů v oblasti obchodování s ojetými vozy – know-how a fyzickou infrastrukturu skupiny AURES Holdings spolu s jejími dlouholetými unikátními zkušenostmi v oblasti sběru a analýzy dat, nástroji strojového učení, umělou inteligencí a vlastními algoritmy.