Condor míří do Edmontonu v Kanadě

26. května 2023 – Brána na sever Kanady: dnes poprvé odstartoval let společnosti Condor do Edmontonu. Německá letecká společnost tak zahájila provoz dvou spojů týdně do hlavního města kanadské provincie Alberta.

Přímé lety jsou nabízeny v úterý a v pátek. Cestování se společností Condor lze rezervovat prostřednictvím cestovních kanceláří a agentur a letenky jsou k dispozici na www.condor.com a telefonicky.

Na letu DE2468 byl použit Boeing 767, který cestující dopravil do města na břehu řeky North Saskatchewan. Po příletu do cíle cestující a posádku náležitě přivítalo mezinárodní letiště v Edmontonu.

V destinaci se pak návštěvníci mohou vydat za poznáním a dobrodružstvím například do kanadských Skalistých hor nebo do některého z národních parků. Samotné město potěší četnými festivaly a kulturními aktivitami, stejně jako živou gastronomickou scénou a mnoha nákupními možnostmi.

Touto novou destinací rozšiřuje Condor své portfolio v Kanadě na pět destinací: kromě Edmontonu létá také do Toronta, Vancouveru, Whitehorse a Halifaxu.