Detox organismu bez stresu a hladovění

Láďa Hruška: FIT KRABIČKY II

Detox bez trápení a hladovění! To je, oč tu běží… Máte vůči vašemu tělu výčitky? Cítíte, že by potřebovalo očistu, ale slovo detox máte spojený jen s trápením sebe sama a hladověním? Tak na to zapomeňte!

 

Nová kniha Ládi Hrušky Fit krabičky II vám naservíruje prověřené a fungující rady a triky, se kterými vám půjde očista unaveného těla jako „po másle. Kuchařka plynule navazuje na knižní bestseller Fit krabičky Ládi Hrušky: Zdravě a žravě k vysněné postavě. Součástí jsou samozřejmě i Láďovy „vychytané recepty, které jsou nejen „žravé, ale připravíte si je s minimem námahy i nádobí… Tak vzhůru na to, ať ten detox konečně stojí za to!

K niha volně navazuje na úspěšný první díl FIT KRABIČKY LÁDI HRUŠKY (2021):

Zdravě a žravě k vysněné postavě! Všichni chceme být štíhlí, štíhlejší nebo dokonce hubení. Hubneme do plavek, shazujeme kila po Vánocích, zkoušíme stále dokola zázračné diety, které nás bez námahy zbaví nevzhledných pneumatik kolem pasu a „madel lásky na bocích. Co si budeme povídat, většinou to končí stejně – jojo efektem a zklamáním. Pokud nesnášíte slovo dieta, milujete jídlo, jste od přírody nesportovci, ale přesto chcete pro své zdraví něco udělat, nová kniha Fit krabičky Ládi Hrušky je přesně pro vás. Láďa vás díky svým vychytaným receptům, tipům a trikům naučí, jak uvařit rychle, lokálně, chutně a ještě ke všemu bez nadbytečných kalorií!

Recept na ukázku:

KVĚTUŠKY (KVĚTÁKOVÉ HALUŠKY)

S tímto receptem se zasytíte na to tata a navíc se jím rázem i odlehčíte, pokud nemáte choutky na maso. Zdravý oběd nebo večeři budete mít na stole cobydup – a cože to bude? Halušky vykouzlené z květáku – tedy květušky! Jsou zcela jistě lehčí než ty klasické vydatné a v neposlední řadě zajásají i celiaci, protože jsou bezlepkové.

SUROVINY:

1 menší květák • 1 červená cibule • 1 svazek jarní cibulky • 1 lžička soli • 1 lžička kmínu • 50 g plátkové slaniny • trochu olivového oleje na osmažení cibulky • 100 g čerstvého tvarohového sýra lučinového typu • špetka pepře na dochucení

1. Květák omyj a rozděl na růžičky nebo rovnou pokrájej nadrobno (urychlí se tím doba vaření).

2. Ke květáku přidej vodu, sůl a kmín a vař několik minut na skus.

3. Plátkovou slaninu a cibuli nakrájej na kostičky a osmahni dozlatova na trošce oleje.

4. Přidej uvařený květák a sýr a důkladně promíchej.

5. Halušky na talíři opepři podle libosti a posypej posekanou jarní cibulkou.

DETOXOVÁ VYCHYTÁVKA

Květák. Je to nízkokalorická zelenina, obsahující ho dně vlákniny, která nás zasytí na dlouhou dobu. Podporuje hubnutí, díky vitaminu C mimo jiné posiluje naši imunitu. A zajímavé je, že obsahuje v malém množství i síru, která podporuje odstraňování nežádoucích toxinů z těla a napomáhá detoxikačním procesům v játrech.

Láďa Hruška (*1978) vystudoval pedagogickou fakultu na univerzitě v Hradci Králové, ale v roli učitele biologie a chemie příliš dlouho nepobyl. V roce 2002 se vydal nabírat první novinářské zkušenosti do regionálního deníku, kde působil jako redaktor. Později začal pracovat zejména pro rádio a televizi – jako reportér a zejména moderátor.

Je autorem dětských knih Průšvihy drzého záškoláka – Miky pátrá, radí, zachraňuje (2019), Průšvihy drzého záškoláka – Prázdniny skoro na rok (2020) a Průšvihy drzého záškoláka – Trapné hlášky prarodičů (2021).

Láďa Hruška: Fit krabičky Ládi Hrušky II, vydává nakladatelství Esence ve spolupráci s FTV Prima a agenturou Solootions, 144 stran, doporučená cena 299 Kč

1x foto:Edit Volkova

Kontakt