Divadlo Broadway uvede muzikál s hity Olympicu a Petra Jandy Okno mé lásky

Divadlo Broadway připravuje na podzim premiéru muzikálu Okno mé lásky s hity Petra Jandy a skupiny Olympic. Po úspěšných titulech Mýdlový princ (s hity Václava Neckáře), Kvítek mandragory (s hity Heleny Vondráčkové) a Lásce nebeské (s hity Waldemara Matušky), tak vzniká v pořadí již čtvrtý hitmuzikál. Scénář napsal Radek Balaš, který bude také zároveň režisérem představení, producentem je Oldřich Lichtenberg. Autorský tým doplní Marcus Tran (scénická hudba a hudební aranžmá), Anet Antošová (choreografie), Roman Šolc (kostýmní výtvarník), Šimon Caban (scénograf) a Tomáš Gaisler (výtvarník projekcí).

Hlavního hrdinu muzikálu, roli Davida Stránského, budou alternovat Adam Mišík, Vojtěch Drahokoupil a Petr Ryšavý. V dalších rolích se představí stálice Divadla Broadway Josef Vojtek, Sandra Pogodová, Bořek Slezáček, Bohouš Josef, Linda Finková, Natálie Grossová, Radka Fišarová, Josef Vágner, Nelly Řehořová, Peter Pecha – z nových tváří pak například Bára Basiková, Sharlota, Jan Toužimský, Michaela Pecháčková, Barbora Jánová, Kateřina Marie Fialová nebo Veronika Žilková.

Písničky Olympicu mám moc ráda a těší mě, že si v muzikálu zahraji roli matky. Radost mám také z nových kolegů, s některými se ještě tolik neznám, ale věřím, že budeme zase skvělá parta,“ sdělila Sandra Pogodová.

Když jsem dostala nabídku, jestli bych si chtěla zahrát v tomto muzikálu, tak mě to potěšilo. Byla jsem u Lindy Finkové na zpěvu a zúčastnila jsem se také choreografického konkurzu a vyšlo to,“ dozvěděli jsme se od Michaely Pecháčkové, kterou pravidelně vídáme v primáckém seriálu ZOO.

V muzikálu zazní největší hity Olympicu – Otázky, Želva, Osmý den, Jasná zpráva, Nějak se vytrácíš, má lásko nebo Okno mé lásky a mnoho dalších songů. Premiéra hitmuzikálu Okno mé lásky je naplánovaná v Divadle Broadway na 3. listopadu tohoto roku. Předprodej vstupenek v Divadle Broadway a v síti Ticketportal.

Obsazení muzikálu OKNO MÉ LÁSKY

David STRÁNSKÝ

Adam Mišík, Vojtěch Drahokoupil, Petr Ryšavý

Sofie

Kateřina Marie Fialová, Michaela Pecháčková, Nelly Řehořová

Denisa

Sharlota, Barbora Jánová, Natálie Grossová

Barbora STRÁNSKÁ

Bára Basiková, Radka Fišarová, Linda Finková

Jiří STRÁNSKÝ

Josef Vojtek, Jan Toužimský, Bohouš Josef

Michaela KRATOCHVÍLOVÁ

Veronika Žilková, Sandra Pogodová

Petr KRATOCHVÍL

Petr Vondráček, Bořek Slezáček

ROSOMÁK

Peter Pecha, Martin Schreiner

STORMIE

Ondřej Bábor, Josef Vágner 

zdroj: Standa Běle divadlo Broadway