Farmář hledá ženu: Reality show plná venkovské reality i romantiky je tady. Komu je souzena velká láska? Už 3. dubna na Prima SHOW

Seznamte se se čtyřmi statečnými farmáři a jednou farmářkou, kteří se chystají najít si partnera pro život za přítomnosti televizních kamer. Reality show plná soubojů o srdce i špinavé práce se vrací na obrazovky: 3. dubna ve 20.00 na Prima SHOW a následně 4. dubna ve 20.15 na Primě.

Legenda je zpět! Pořad Farmář hledá ženu dává šanci najít skutečnou lásku v tvrdých podmínkách práce v přírodě. Pět farmářů bude mít možnost ukázat svoje kvality, ale i nedostatky – a budou doufat, že je jejich spřízněná duše přijme takové, jací jsou! Dopisy plné upřímnosti, výzvy a nečekaná doznání, slzy i zamilované úsměvy. A to vše proč? Čtyřem farmářům a jedné farmářce chybí partner pro život, opora, láska. V prvním díle se opětovně seznámíte s finalisty, kterými jsou:

Cílevědomý Josef Kučera (28), který hledá ženu milující přírodu.

Básník Pavel Pollreich (57), hledající ženu, které by psal básně.

Upřímný František Mařík (36), hledající klidnou a přívětivou ženu.

Přímočarý Zdeněk Slouka (36), který touží po podnikavé a pohodové partnerce.

Koňařka Andrea Víznerová (38), hledající tolerantního muže s dobrou povahou.

V prvním díle si připomenete, jací ve skutečnosti jsou, od odvysílání medailonku už uplynula nějaká doba. A také zjistíte, kdo se na jejich výzvu ozval, a hlavně to nejdůležitější – koho si pozvou na zámeček. Zaujali je fotografie romantické, dopisy srdceryvné – nebo naopak vše naprosto praktické? Koncept reality show zůstává stále stejný, také moderátorkou je i v této řadě skvělá Laďka Něrgešová, která empaticky provede všechny soutěžící celou reality show.

Nenechte si ujít první díl reality show Farmář hledá ženu, kterým vás provede Laďka Něrgešová. Navíc se stane poštovní doručovatelkou – bude to právě ona, kdo donese dopisy na farmy. Splní její pošťácká brašna očekávání všech zúčastněných? Kdo se s kým nakonec uvidí na zámečku, a hlavně, koho si následně pozvou farmáři k sobě domů? Přeskočí jiskra hned nad dopisem, nebo si na ni budeme muset chvíli počkat?

Láska začne úřadovat 3. 4. na Prima SHOW, následně pak 4. 4. na Primě. Dívejte se, držte palce a sledujte příběhy lidí, kteří nemají pro samou práci čas se seznámit.

V případě dalších dotazů jsem k dispozici.

Za televizi Prima

Klára Kotábová | externí konzultant odd. Marketingu a PR pro televizi Prima