Farmář hledá ženu: Terapie šokem, Kelišové v okně a opuštěná Ivana. Komu se jeho role začíná zajídat, kdo kuje pikle a kdo by se na vše nejraději vykašlal? V neděli na Prima SHOW

První den by měl sloužit k aklimatizaci. Ale není tomu tak. Další díl Farmáře už 1. května ve 20.10 na Prima SHOW a následně 2. května ve 20.15 na Primě.

Je to tady, první den na farmách. Co si o něm myslí protagonisté pořadu a co by udělali jinak?

Dámy u Zdendy vědí, že probuzení příliš romantické nebylo, ale nestěžují si. Chtějí totiž ukázat, že jim jde především o lásku. Tak nahánějí krávy po polích, až se nakonec zapomenou i nasnídat. Zdeněk má jasno, všechno trvá dlouho, protože holky stádo rozdělují. Kdo se mu vzepře a kdo dál bude jako šílený běhat po poli? Komu Zdeněk bude dál připadat jako romantik a kdo začne pomalu odkládat růžové brýle? „Ustup semka.“ Přesně to Zdeněk na poli pokřikoval. Na koho? Na své dámy, na telata? To se neví. Bohdana je překvapená, z medailonku měla pocit, že se vše bude podřizovat zvířatům, ale na farmě má pocit, že Zdenda je trochu laxní. Co ji k tomu vede? A jak dlouho mu jeho pankáčský přístup vydrží? Když Bohdana podotkne, že na spokojené zvíře je hezký pohled, Zdeněk odvětí: „To jako myslíš na mě?“

Lucka se Štěpánkou si vychutnávají milou snídani, ale ve vzduchu je cítit trapas včerejší noci. Kdo se přizná, co se stalo? U stolu je dusno, třeba se venku vzduch pročistí. Lucka hodnotí velikost farmy. Že by počítala majetek? Štěpánka se snaží se uvolnit. A vnímá, že i František je v pohodě, protože je ve svém prostředí. Pozor, Lucka už zjistila, že na farmě není signál. A to asi bude problém… František bude během dne učit Lucku hrabat, trochu to vypadá, že už by se ženil. Dojde i na vážnou debatu. Kolik času potřebuje Lucka pro to, aby se zamilovala? František chce Lucku objímat, ale ona jeho ne. To jsou nervy….

Snídani u Andrey si pánové musí odpracovat. Na prvním místě jsou totiž koně. Kdo splete snídani pro koně a kdo se bude orientovat hned? Mirek má problém, protože je tu nový a neví. A dost mu to vadí. Pavel dělá vtípky, ale vidle do ruky nevezme. Plká a plká. Andrea tedy všechny pochválí, je však vidět, že sympatie už se přerozdělují. Přesto všichni dostanou pomůcku. K čemu a na co?

Val u Josefa ohodnotí, že je fajn, že jim chystá snídani, ale měl by to prý nechat na nich. Tím si vyslouží pochvalu, že jí to v kuchyni nejvíc sluší. Že by Josef hledal hospodyňku? Zrada nastane, když se Verča nabídne, že půjde s Josefem na nákup. Josef se s Verčou hezky baví, obě zbylé dámy nakukují a šmírují. Rády by věděly, o čem se ti dva baví. Val začíná být vzteklá, Martina přemýšlivá… A roste nám tu žárlivost. Val se ptá i na to, jak je to dlouho, co odešly. Dost se jí to dotkne. Josef si pochvaluje, že se zdrželi o nemalou chvilku déle, než bylo nutné. Ovšem to si odskáče! A další zážitek: Val se bála, že udělá bolest koze. Při dojení. A v kuchyni se probírá, jestli Val není náhodou pro pobyt na farmě moc velká dámička. „Co může být lepší než to, když ti muž řekne, že jsi správně dojila kozu,“ směje se Val.

Pavel ze samé radosti, že má v chalupě ženy, chystá snídani. Vítá Ivanku i Elenu, vše je sladké a zalité sluncem. Jak dlouho to vydrží? Dojde i na zpěv Karla Gotta. A pozor, Pavel ani během snídaně pusu nezavře. Není to trochu náročné? Navečer jde Elen s Pavlem na procházku. Ivanka je trochu naštvaná, že s nimi nejde uklízet aronii. Nejsou to jen trapné výmluvy: „Tak já su buřty upeču sama,“ posteskne si Ivana. Ovšem nevyhrála to vlastně s mlčenlivým jídlem?

Láska a jiskry emocí úřadují už 1. května na Prima SHOW, následně pak 2. května na Primě. Dívejte se, držte palce a sledujte příběhy lidí, kteří se rozhodli seznámit se za poněkud netradičních podmínek. Kdo uteče a kdo se na farmě nakonec zamiluje?

V případě dalších dotazů jsem k dispozici.

Za televizi Prima

Klára Kotábová | externí konzultant odd. Marketingu a PR pro televizi Prima

M +420 732 530 547 | E klara.kotabova@iprima.cz