FITNESS Expo 2022

VV prostorech Form Factory Fitness Vinohradská proběhl casting do finále soutěže Miss Fitness České republiky. Finále soutěže proběhne na výstavišti PVA Expo Letňany během FITNESS Expo 2022 konajícího se 22.-23. 4. 2022. 

O víkendu probíhal casting na Miss Fitness České republiky – castingu odehrávajícího se v prostorech Form Factory Fitness Vinohradská se zúčastnily desítky dívek, přičemž do finále zatím bylo vybráno 10 fitnessek. Pořadatelé si prozatím ponechaly ještě dvě divoké karty. Výběr finálové desítky byl velmi náročný, protože se castingu zúčastnila spousta krásných a sportovně nadaných dívek. Do Prahy se sjely účastnice z celé České republiky a finalistky volila odborná poroto sestavená z pořadatelů, profesionálů a partnerů soutěže. Obou castingových dnů se účastnili dívky z celé České republiky, přičemž finalistky volila odborná porota složená z pořadatelů, fitness profesionálů a partnerů soutěže.  

Soutěž, která je určena pro dívky ve věku od 17 let, je novodobá a moderní soutěž pro dívky. Jedná se o zcela nový koncept, neboť soutěžící mohou mít tetování, sportovní postavu, ale nemusí být svalově výraznější. Zároveň je soutěž přístupná pro všechny hezké dívky a mohou se jí účastnit i dívky, které nemají české občanství ani nemusí mít klasické modelingové míry 90-60-90. Soutěž zkrátka není limitována výškou, tělesnými mírami ani vzhledem. 

Vnímání krásy se globálně mění a na tomto trendu je postavena i myšlenka soutěže Miss Fitness České republiky. Soutěž je tak spojená nejen s ženskou krásou, ale také se zdravým životním stylem. 

Miss fitness České republiky však nebude pouze o soutěži samotné, ale především o zážitcích, modelingu, kráse, hudbě, fitness, módě a luxusu. Tímto počinem hodlá pořadatel soutěže povznést hodnotu zdravého životního stylu jako celku. 

                       zdroj: Karen Machitarjan