Fotr na tripu:

Co prozradí děti na fotra a bude Pepa Vrtal souhlasit s jejich tvrzením? Ochutnejte recepty, které jedí cestovatelé. A mnohdy i nejedí… protože není mnoho jídla na stole

Baví vás pořad FOTR NA TRIPU s Pepou Vrtalem a jeho smečkou? A zajímají vás detaily z natáčení? Mrkněte se s námi na sestřih toho nejlepšího z Pepovy kuchyně. Dobrou chuť a dívejte se 22. listopadu ve 21.25 na COOLu.

Holky si stěžují, že nemají tolik jídla, jak by chtěly. Pravdou je, že tomu tak není, všichni ale víme, že děti jsou velice vybíravé. Jaké dobroty tedy táta pro svoje děti sežene? A je pravda to, co holky říkají v intru celého pořadu?

Josefínka tvrdí, že má tisíciletý hlad. Jak se hledá něco k jídlu v Maroku a jak v Norsku? Nají se dětičky vůbec? Když nefungují restaurace, přijdou na řadu palačinky. Nakonec se ale partička nají ve Finsku. A těšte se na jídlo z friťáku nebo mikrovlnky.

Jak se v severských zemích kupuje alkohol a jaké jsou jídelní zvyklosti Finů? Zjistíme na místě. Bude se grilovat v krytých domečcích a schovávat se před nepřízní počasí. Partička pojí makaru, tedy párky. A jak budou chutnat na sněhu? Skvěle, jen děti jsou vegetariáni, takže si opečou chleba.

A jsme v Ázerbájdžánu. Tam si ovoníme čaje, dáme si něco dobrého a restaurace v místě, kde je Pepa s dětmi, fungují tak, že si do ní můžete přinést jídlo, na které máte chuť. A doobjednat si jen to, co vám chutná u nich.

V Reykjavíku zůstanou děti v autě, Pepa se baví jinde. Čím je za čekání odmění? Dívejte se…

To nejlepší z Fotra na tripu si můžete vychutnat právě teď. Jaká je světová kuchyně a jak chutná teenagerům? Co si naopak dá Pepa a jaké jídlo mu docela chutná, i když předtím tvrdil, že to by si do úst nikdy nevzal? Dívejte se a bavte se…