MICHAL HORÁK a VOXEL

věří, že „snad někdo přijde…“

Společné turné o šesti zastávkách startuje už 8. listopadu!

Ač už je to nějaký ten pátek, co nás Michal Horák naposledy oblažil novým klipem, který – jak je u něj zvykem – válcoval internety, mladý písničkář ani tak nemá stání. Držitel ocenění Objev roku v anketě Český slavík během posledních měsíců projel republiku křížem krážem, v sobotu 15. 10. vystoupil s na míru napsanou písní Rande naslepo společně s nevidomým zpěvákem Benjaminem Levíčkem na benefičním koncertu pro Světlušku, a právě v těchto dnech se chystá na speciální koncertní šňůru s žánrově i lidsky spřízněným písničkářem Voxelem. Pánové ji s nadhledem sobě vlastním pojmenovali Snad někdo přijde Tour a navštíví během ní mezi 8. listopadem a 3. prosincem šest měst.

Celé turné beru jako vlastně takovou sérii výletů s partou kamarádů, co jsou zároveň skvělí muzikanti. Koncertovat komorně sám má určitě svoje, ale tahle šňůra rozhodně nabídne něco, co naše koncerty ještě neměly. Bude to kotel hudby, kterou máme rádi, a ještě daleko víc, takže se na to těším ohromně! Tak snad nejsem jediný a nebude to přesilovka,“  říká Horák k blížící se sérii speciálních dvojkoncertů, v jejichž rámci se představí společně s nově sestavenou doprovodnou kapelou v obsazení Adam Černík (housle), Jiří Vyšohlíd (basa) a Tadeáš Macl (bicí)!

Zrovna na tuhle tour se moc těším, protože pojedu s člověkem, se kterým chodím na pivo a kterého si i ‚tahám‘ domů, tedy s kamarádem Michalem! Lidsky jsme si krásně padli a máme rádi podobnou muziku, cítím mezi námi fajn energii a tu pak můžeme i díky naší Snad někdo přijde Tour předat dál!“ vyznává se Václav ‚Voxel‘ Lebeda. Ten navíc chystá nový videoklip a singl Vánoce přicházejí, o němž se už brzy dozvíte více na jeho Facebooku a Instagramu.

Kromě vlastních koncertních setů chystají oba písničkáři i nejednu specialitu včetně společného hraní. „Těšte se jak na naše songy, tak covery, které si s námi budete moci ‚zabékat‘, jak se říká po našemu. Jako další velký přínos vnímám fakt, že vůbec poprvé pojedeme klubovou tour se dvěma úžasnýma kapelama – mou a Michalovou! Až se trochu bojím té párty v backstage… A pokud to atmoška i pořadatelé dovolí, klidně si po koncertě ještě skočíme mezi lidi a budeme hrát dál. Tak ‚snad někdo přijde‘…,“ láká Voxel na koncerty, které jsou příslibem pořádně veselé jízdy a protančených střevíců.  

Kompletní výčet všech zastávek turné najdete níže nebo také na webu www.michalhorak.eu, kde kromě vstupenek pořídíte také zajímavý merchandise a obě Michalova řadová alba Michalovo cédéčko (2019) a Michalbum (2021). Pro informace o dalších plánech a aktivitách stále populárnějšího hudebníka, který si z turné 17. listopadu odskočí na pražské Václavské náměstí, kde vystoupí v rámci Koncertu pro budoucnost, pak sledujte jeho sociální sítě, tedy Facebook a Instagram.

Kontakt pro media:

Lukáš Kadeřábek, SUPRAPHON a.s.

Tel: +420 776 317 179

lukas.kaderabek@supraphon.cz

Booking:

Martin Havlátko, SUPRAPHON a.s.

Tel: +420 603 189 328

martin.havlatko@supraphon.cz

SNAD NĚKDO PŘIJDE TOUR 2022

08. 11., Olomouc – S-Klub

09. 11., Liberec – Lidové sady

10. 11., Praha – Palác Akropolis

16. 11., Brno – První patro

18. 11., Hradec Králové – AC Klub

03. 12., Vysoké Mýto – M-klub