Návštěvnická karta Berounska nabízí opět 50 slev a výhod

Již po čtvrté vychází Návštěvnická karta Berounska, brožura se slevami na turistické atraktivity a služby. „Návštěvnická karta je krásným příkladem, jak se dá v rámci turistické oblasti táhnout za jeden provaz. Moc mně spolupráce veřejného, soukromého a neziskového sektoru těší,“ uvádí Dušan Tomčo, předseda destinační agentury Berounsko

Nabídka v návštěvnické kartě je opět velmi pestrá, každý si přijde na své. Milovníci kultury a historie mohou využít četná zvýhodnění na vstupy do muzeí či na komentované prohlídky a exkurze památek. Pro aktivní dovolenkáře jsou nachystány slevy na sportovní vyžití. Rodiny s dětmi určitě ocení nabídku koupacích aktivit a míst, kde se můžou seznámit s domácími i exotickými zvířátky. Všechny zmíněné volnočasové aktivity doplňují slevy do stravovacích zařízení, jako jsou restaurace, bistra či bary. Pro ty, kteří by na Berounsku chtěli trávit dovolenou, jsou nachystány slevy na ubytování v hotelech, penzionech či apartmánech.

Kartu získají přenocující návštěvníci ve vybraných ubytovacích zařízeních jako bonus k pobytu zdarma. Jednodenní výletníci či místní obyvatelé si kartu mohou zakoupit v Městském informačním centru Beroun. Ubytovací zařízení, která kartu poskytují, jsou zveřejněna na webových stránkách www.berounsko.net v sekci návštěvnická karta, kde jsou zároveň uvedeni poskytovatelé, kteří nabízejí slevu či výhodu. Úspora se pro držitele karty pohybuje v řádu stovek korun a závisí na množství čerpaných slev a výhod.

Úkolem návštěvnické karty je podpořit cestovní ruch a inspirovat návštěvníky i místní obyvatele k objevování mnohdy pro ně nových míst. Kartu od roku 2020 vydává destinační agentura Berounsko.

  1. Návštěvnická karta Berounska 2023, archiv destinační agentury Berounsko

  2. Hrad Karlštejn, David Vančišin, archiv destinační agentury Berounsko

  3. Cyklostezka Po stopách českých králů, David Vančišin, archiv destinační agentury Berounsko

  4. Rodný domek Josefa Jungmanna v Hudlicích, David Vančišin, archiv destinační agentury Berounsko