Podzimní program na Primě bude zalitý pálavským sluncem, hořkým pivem i dobrými zprávami

Tři nové seriály pro hlavní vysílací čas, skvělá zábavná show, svatební reality show, talkshow o vztazích a sexu i volba královny krásy… To je jen část z novinek, které si skupina Prima připravila k uvedení v nadcházející televizní sezóně. Dokonalý mix zábavy a romantiky doplní programové stálice, které diváci Primy milují. Zpravodajská multiplatforma CNN Prima NEWS pomůže veřejnosti zorientovat se v podzimních volbách i ve stále palčivějších ekonomických záležitostech.

První novinkou bude dvanáctidílný seriál Pálava, ve kterém pětice kamarádů prožije nevídané dobrodružství mezi vinicemi na jižní Moravě. Spletité cesty osudu čekají i hrdiny osmidílného seriálu Hořký svět, kteří se snaží rozjet nelehký byznys – rodinný minipivovar. Cestu vesnické holky, která touží dobýt svět televize, přiblíží Dobré zprávy. Nové příběhy i zápletky pak přinese další sezóna populárního seriálu ZOO. Mezi zavedené zábavné pořady Česko Slovensko má talent, Máme rádi Česko, Show Jana Krause, 7 pádů Honzy Dědka a Inkognito přibydou dvě novinky – Můj muž to dokáže a Den jak sen. S novými pořady nebudou pozadu ani tematické kanály Prima COOL a Prima SHOW. Diváci se mohou těšit například na improvizační show K.O.MICI, talkshow Miloše Pokorného Jednou jsi dole, jednou nahoře, a že ženy a auta jdou, a nejdou dohromady, ukáže pořad Bábovky a plechovky. Jak náročná je cesta k titulu nejkrásnější dívky v ČR, diváci uvidí v show Česká Miss Essens. Zpravodajská multiplatforma CNN Prima NEWS na podzim poradí, jak si ohlídat svoje peníze. Důležitým milníkem budou také senátní a podzimní volby. Jednotlivé kandidáty i palčivá témata představí volební superdebaty i unikátní průzkum.

Po úspěšné jarní sezóně, kterou jsme zakončili 30% rekordním sharem a vítězstvím nad komerční konkurencí, přinášíme atraktivní podzimní schéma plné zábavy a humoru. Navýšili jsme investice do původní vlastní tvorby nejen na hlavní stanici, ale i na tematických kanálech, a zakoupili licenci k zábavné show, která je velmi úspěšná v řadě evropských zemí. Své diváky zavedeme na vinice, do rodinného pivovaru, ukážeme jim zákulisí televize, pobavíme je soutěží celebrit v bizarních úkolech a necháme je zasnít se u skutečných českých svateb. Žádná krev, žádná dramata, žádný stres. Pokud naše letošní programová nabídka dokáže vnést do českých domácností pohodu a zahnat podzimní chmury, mělo naše snažení smysl,“ říká Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima.

Děj nových seriálů bude zalitý sluncem a protkaný spletitými cestami

Jak se z dvoudenní návštěvy vinařství může stát nová etapa života, popisuje seriál Pálava. Hlavní role pětice kamarádů z vysoké školy ztvárnili: Michal Isteník, Patrik Děrgel, Pavla Dostálová, Jiří Panzner a Denisa Nesvačilová. Životní změnou prochází i ústřední hrdina Štěpán Berka (Matouš Ruml). V seriálu Hořký svět se pokouší rozjet rodinný minipivovar. Pomáhat mu s tím budou Berenika Kohoutová, Jakub Štáfek, Bolek Polívka či Eva Holubová. Nový seriál ze zpravodajského prostředí Dobré zprávy dá divákům možnost nahlédnout do zákulisí televizního světa. Hlavní role ztvární Natálie Halouzková a Vladimír Polívka. Zvládne vesnická dívka prorazit v Praze coby moderátorka? Nové epizody ze ZOO pak přinesou pořádnou dávku romantiky, strachu, lásky, nenávisti, a hlavně nové postavy. Ty notně zamíchají životy dosavadních hrdinů, a některým dokonce i vyrazí dech.

Česko Slovensko má talent (ČSMT) je nejúspěšnější světová talentová show, která se letos dočká jubilejní desáté řady. Odvysílá ji opět jak česká televize Prima, tak slovenská TV JOJ od 27. srpna.

Kolik chilli papriček dokáže váš muž sníst za jednu minutu? Podobné nelehké otázky pokládá moderátorka Adéla Gondíková čtyřem slavným ženám v zábavné show Můj muž to dokáže. Ta, která nasadí nejvyšší laťku, pošle svého muže do boje o peníze. Aby obstál, musí splnit zadání. Neobstojí-li, její sázka se rozdělí mezi ostatní. Pět kol a pět kuriózních úkolů rozhodne o vítězi.

Svatba může být plná rodinných zápletek, které nadchnou a překvapí i dojmou. Jedinečnou docu-reality show Den jak sen zachycuje reálné svatby. Monika Absolonová bude vyprávět deset příběhů lásky a spolu se štábem projede celou republiku.