Projekt Rodinné domy Ďáblická hvězdárna byl zkolaudován, na jeho úspěchu se podílela také značka fin4Business

V srpnu letošního roku bylo úspěšně zkolaudováno 24 rodinných domů v atraktivní lokalitě na Praze 8, za jejichž výstavbou stojí developerská firma a prodejce MS-INVEST a. s. Financování tohoto projektu pro developera zprostředkovala česká značka fin4Business. Díky vzájemné spolupráci si od září bude moci splnit sen o vlastním bydlení víc než dvě desítky rodin.

Pražské Ďáblice jsou atraktivní místem se skvělou dopravní dostupností i občanskou vybaveností. Do přírody je to díky zvolené lokalitě jen pár kroků. V blízkosti leží Ďáblický háj s hvězdárnou a několika vyhlídkami. „Projekt Rodinné domy Ďáblická hvězdárna architektonicky navazuje na stávající zástavbu, a přitom je dispozičně promyšlen do sebemenšího detailu. Důraz jsme kladli na úspornost staveb. Ty mají energetický štítek B. Věříme, že se nám podařilo pro každého člověka, který tu bude žít, přispět k vybudování skutečného domova,“ uvádí Ing. Vladimír Meister, člen představena a jeden z akcionářů společnosti MS-INVEST a.s.

Výstavba započala před necelými dvěma lety. Od září se do domů stěhují noví majitelé. Příprava financování byla pro developerský projekt klíčová. O tu se staral tým značky fin4Business. „S financováním tohoto typu podnikatelského záměru máme zkušenosti a vážíme si důvěry, jakou nám do rukou vložila společnost MS-INVEST. Přestože realizace stavby započala v době covidu-19, podařilo se nám vše velmi dobře zvládnout a máme z úspěšného dokončení Rodinných domů Ďáblická hvězdárna velkou radost,“ komentuje Ing. Pavel Ráliš, MBA, spoluzakladatel fin4Business.

O společnosti MS-INVEST a. s.

Firma působí na českém trhu už 24 let. V Brně i Praze se v oblasti středně velkých projektů drží na špici a patří mezi klíčové hráče. Orientuje se na bytovou a domovní výstavbu v dobře dostupných a atraktivních lokalitách, v blízkosti přírody i center největších tuzemských aglomerací. Věnuje se rovněž výstavbě kanceláří či komerčních ploch. Společnost vyřizuje veškerá potřebná povolení a přípravu infrastruktury, získává a sceluje pozemky, realizuje výstavbu. Svým klientům nabízí bezplatné finanční poradenství a pomáhá vyřizovat hypoteční úvěry.

O obchodní značce fin4Business

Za necelé dva roky značka právnickým osobám zprostředkovala financování v objemu dvou miliard korun. Velmi dobré postavení získala v oblasti developerského financování a investičních úvěrů, a to především díky exkluzivnímu know-how a letitým zkušenostem zakladatelů Pavla Ráliše a Moniky Fremuntové, kteří se v oblasti financování pohybují mnoho let. Klienta provází celým procesem získávání úvěru, od přípravy a analýzy podkladů pro financování, přes výběr vhodné bankovní či jiné finanční instituce a následné zprostředkování jednání. Klientovi poskytují podporu během schvalování úvěru, podpisu dokumentace i v návaznosti na plnění podmínek úvěrové smlouvy.

Kontakt:

Ing. Pavel Ráliš, MBA

fin4Business

+420 724 169 005

pavel.ralis@fin4business

www.fin4business.cz

Bc. Kateřina Šimková

agentura vitaPR

+420 724 189 342

simkova@vitapr.cz

www.vitapr.cz