Skip Pay nabízí novým klientům roční dálniční známku zdarma a navíc 1000 korun na útratu, které mohou využít i na nákup paliva

Fintech Skip Pay přichází s další atraktivní akcí pro nové klienty – motoristy. Do konce února si mohou pomocí Skip karty online objednat roční dálniční známku v hodnotě 1500 Kč zcela zdarma a získat dalších 1000 korun na útratu v případě aktivního používání karty. Skip Pay tak v době rekordní inflace navazuje na svou sérii úsporných benefitů pro všechny.

Existuje asi málo motoristů, které by nepotěšila možnost snížit náklady na provoz svých vozidel. Ať už jezdí po dálnici pravidelně, nebo jen párkrát za rok, nemine je koupě dálniční známky. Fintech Skip Pay, jeden z největších poskytovatelů odložených plateb v ČR, nyní nabízí svým novým klientům uvítací bonus nejen v podobě proplacené roční dálniční známky, ale i v podobě dalších 1000 korun na útratu.

Loni v létě jsme motoristům snížili náklady na pohonné hmoty. Letos našim klientům nabízíme benefit, který budou moci využívat po celý rok. Stejně jako Skip Pay kartu, která jim poskytne něco navíc prakticky pokaždé, když ji použijí – ať už jde o odloženou platbu, nebo například prodlouženou záruku. Tu jistě ocení třeba právě při nákupu náhradních dílů nebo technických vychytávek pro svá auta,” komentuje Tomáš Krásný, šéf marketingu Skip Pay.

Zařídit si Skip kartu, aby mohl nový klient čerpat slevu, není složité – celý proces je kompletně online a trvá jen pár minut. A díky virtuální podobě karty, kterou je možné ihned aktivovat v aplikaci, je možné platit okamžitě a nečekat, až na zvolenou adresu dorazí její plastová varianta.

Není to navíc poprvé, kdy Skip Pay přináší benefity pro motoristy. Loni v květnu například umožnil na tři měsíce umožnil tankovat benzín či naftu, doplnit LPG, CNG nebo vodík či nabíjet elektřinou na všech čerpacích stanicích v Česku i okolních státech s 10% slevou.

Jak akce funguje?

  • Klienti si do konce února zdarma zřídí kartu od Skip Pay
  • Virtuální kartou mohou platit ihned, nemusí čekat na doručení fyzické karty
  • Na webu edalnice.cz si objednají dálniční známku a zaplatí online Skip kartou
  • Skip Pay útratu zaeviduje a zlevní ji o 100 % její hodnoty

Všichni klienti, kteří si zřídí Skip kartu, získají navíc při pravidelném používání karty (alespoň pětkrát každý měsíc) dalších 1000 korun na útratu v průběhu prvních dvou měsíců od jejího zřízení. A to kdekoli – tedy jak na e-shopech, tak při platbě v kamenných obchodech nebo klidně na čerpacích stanicích.

Co karta od Skip Pay nabízí všem klientům?

  • 50 000 korun na nákupy kdekoliv s 0 % RPSN
  • Odložení plateb až o 50 dní za férový a předem známý poplatek
  • Automatické prodloužení záruky u produktů nad 1500 korun na 3 roky zdarma
  • Pojištění většiny produktů nad 1500 korun proti krádeži a rozbití na 1 rok zdarma

Odložené platby jsou nástrojem, který poskytuje domácnostem větší jistotu při plánování malých i velkých výdajů. Skip Pay průběžně aktualizuje systém benefitů, ten hlavní – kontrola nad vlastním cashflow – ovšem zůstává.

Více zde: https://promo.skippay.cz/dalnicni-znamka/

O Skip Pay

Skip Pay (dříve MallPay s.r.o.) je fintech přední české banky ČSOB (Československá obchodní banka, a. s). Jeho misí je vytvořit komplexní ekosystém chytrých služeb spojených s placením.

S chytrou platební kartou Skip, kterou využívají tisíce spokojených Čechů, je možné zdarma odkládat platbu až o 50 dní do výše 50 tisíc korun a s každým nákupem bezplatně získat tříletou záruku a roční pojištění na veškeré kupované zboží. Z limitu je možné také platit platby libovolným třetím stranám nebo si nastavit trvalý příkaz.

Skip Pay je jedním z nejrozšířenějších poskytovatelů BNPL plateb (buy now – pay later) v Česku. V současnosti je s ním možné nakupovat ve více než 10 000 českých e-shopech nebo online služeb, jako je MALL.cz, Vivantis, CZC.cz, Košík.cz, LeoExpress.cz, Querko, Patro.cz, Tescoma, Gant, Hudy, Husky nebo Trenýrkárna.

Pro více informací

Za Skip Pay

František Brož 

PR agentura FYI Prague 

608 972 715 

frantisek.broz@fyi.cz