SLADKÝ ŽIVOT

Nová komedie od tvůrců hitu Ženy v běhu se blíží do kin

14. března, tedy již za dva týdny, bude mít v kinech premiéru komedie Sladký život, která vznikla pod vedením režiséra Tomáše Hoffmana. Nyní k filmu zveřejňuje novou upoutávku, fotografie z filmu a také nové informace, díky nimž se představují hlavní hrdinové této komedie.

Novou upoutávku najdete na našem YouTube ZDE: https://youtu.be/l3xBnDLWSyM

Nebo si ji můžete i s dalšími novými podklady k filmu stáhnout do 5. března na odkazu: https://we.tl/t-ezYwv7vpsO

Se Sladkým životem na Vás v kině čeká intenzivní pozitivně laděná emoce. Společně s hlavním hrdinou začnete nový život, poznáte nejlepší přátele a nejdete tu jedinou pravou lásku. Všechny ty sympatické postavy navíc hrají skvělí a krásní herci. Ve Sladkém životě zkrátka prožijete na vlastní kůži to, co nás všechny v reálném světě potkává jen zřídka, až nikdy,“ zve diváky do kina režisér filmu Tomáš Hoffman, který stojí na příklad za takovými úspěšnými hity, jako jsou Ženy v běhu, Účastníci zájezdu, Ženy v pokušení a Bezva ženská na krku.

Hlavním hrdinou filmu je hokejový reprezentant Rosťa Beran (Vladimír Polívka), borec každým coulem. Žije v luxusním bytě, má rychlé auto a spoustu mladých milenek v duchu hesla: Nad třicet let neberu! Peníze a titul mistra světa mu dávají báječný pocit nedotknutelnosti a nadřazenosti. Ale nic netrvá věčně… Nečekaný kolaps v posteli s krásnou blondýnou udělá za Rosťovou bohorovnou pohodou tlustou EKG čáru. Transplantaci jeho nového srdce povede přísná lékařka Magda (Petra Hřebíčková), se kterou kdysi strávil jedinou noc a už se jí nikdy neozval. Dluhy z rozmařilého života navíc Rosťu připraví o poslední korunu a jediné, co mu ze slavného života zbude, je medaile mistra světa, kterou pro něj zachrání bývalý manažer a kamarád (Vojtěch Kotek). Rosťa v sobě musí najít novou životní energii, optimismus a odvahu začít znovu od nuly. Pomáhá mu především Jindřich (Jan Cina), seriózní a zodpovědný chlapík, který sám vychovává šestiletou dcerku, má zlaté srdce, a i když Rosťu nejdřív upřímně nesnáší, brzy se z nich stanou nejlepší přátelé. Rosťa s překvapením zjišťuje, že život obyčejných smrtelníků může být stejně nádherný a jedinečný, jako láska k té pravé ženě nad třicet…

Vedle Vladimíra Polívky, Petry Hřebíčkové a Jana Ciny se diváci mohou těšit na celou řadu dalších populárních herců. Nechybí mezi nimi Zlata Adamovská, Vojtěch Kotek, Hynek Čermák, Tereza Kostková, Bohumil Klepl, Eva Leinweberová, Miroslav Táborský, Jenovéfa Boková a Alžběta Dolečková.

Komedie SLADKÝ ŽIVOT byla podpořena Českou republikou prostřednictvím Státního fondu kinematografie z programu filmových pobídek a bude mít premiéru 14. března 2024. Do kin ji uvede distribuční společnost CinemArt. Hlavním partnerem je Voyo.

SLADKÝ ŽIVOT

Premiéra: 14. 3. 2024

Režie: Tomáš Hoffman

Scénář: Martin Horský, Tomáš Hoffman

Producent: Tomáš Hoffman

Kamera: Jan Drnek

Hrají: Vladimír Polívka, Petra Hřebíčková, Jan Cina, Alžběta Dolečková, Olivie Sulženková, Vojtěch Kotek, Hynek Čermák, Miroslav Táborský, Jenovéfa Boková, Zlata Adamovská, Tereza Kostková, Bohumil Klepl, Eva Leinweberová, Jitka Sedláčková, Jaromír Nosek, Martin Sitta

Podklady k filmu SLADKÝ ŽIVOT najdete také na našem FTP ve složce 2024_03_Sladky zivot

ftp přístup: ftp://ftp.cinemart.cz

nebo přístup přes webový portál: http://webftp.cinemart.cz

uživatelské jméno: press

heslo: Journalist1

Nebo vám je rádi pošleme.

Kontakty pro média:

Petr Slavík

+420 604 419 042

petr.slavik@cinemart.cz

Alice Aronová

+420 603 339 144

aronova@cinemart.cz