Starbucks

značka Starbucks otevře koncem listopadu první pobočku v kraji Vysočina. Kavárna v Jihlavě se přidá k dalším více než padesáti pobočkám Starbucks v České republice. Provozovatelem kaváren Starbucks v České republice je společnost AmRest Coffee.   

Nová, v pořadí 52. kavárna se otevře 30. listopadu v nákupním centru Citypark Jihlava a kromě vnitřní rozlohy 97 m2 nabídne ještě posezení v pasáži o rozloze 33m2. Celkový počet míst k sezení je 54. Moderní interiér je laděn do tmavších teplých odstínů hnědé v kombinaci s dalšími přírodními tóny. V promyšleně navrženém konceptu dominují přírodní materiály jako dřevo, keramika a kamenina, doplněny jsou  grafickými prvky v podobě vzoru šupin a ilustrace Sirény. „Nový region pro nás představuje vítanou výzvu,” uvedl Grzegorz Kazmierczakregionální ředitel Starbucks pro Českou republiku a Slovensko. Jsme velmi rádi, že můžeme uspokojit zájem našich fanoušků v Jihlavě a přinést jedinečnou atmosféru Starbucks do jejich města právě teď, v předvánočním čase.“

Kromě tradiční nabídky teplých i studených nápojů, sendvičů a dezertů se návštěvníci mohou těšit například na originální sváteční speciality a další produkty z aktuální sezónní nabídky, včetně zrnkové kávy, hrnečků nebo tumblerů. Od listopadu také nabízejí všechny pobočky v České republice všechny alternativy kravského mléka bez příplatku.

V případě dotazů mne prosím neváhejte kontaktovat.

Děkujeme.

S pozdravem,

Katerina Kubickova
pr consultant

tarbuck