Thermes Marins de Saint Malo: Perfektní řešení pro pokožku bez celulitidy. Připravte se na léto a lehoučké šaty včas…

Teplé dny se blíží a s nimi také obměna šatníku. A více viditelné odhalené pokožky. Značka Thermes Marins de Saint Malo nabízí ve svém portfoliu jedinečný produkt, díky kterému vás celulitida už trápit nebude. Zamilujte se do séra s výtažky plnými síly, které vás pomerančové kůže definitivně zbaví.

Opět je to tady. Období, kdy chce být žena obzvlášť krásná, sexy a žádoucí. Jednoduché hedvábné šaty, sportovní šortky, to vše jsou modely pro nadcházející sezonu. A pro jejich jedinečnou prezentaci je třeba jediné – být vlastníkem pokožky bez pomerančové kůže. Jak na to?

Mořská voda sama o sobě na eliminaci nevzhledných dolíčků vznikajících nedostatečným prouděním lymfy, nesprávným prokrvením, hromaděním tukové tkáně a stárnutím podkožního vaziva, stačí, jenže když nemáte příležitost vyrazit k němu a na léto se řádně připravit, můžete si do koupelny pořídit pomocníka, který vám moře na místo určení dodá. Produkt z řady Thermes Marins de Saint Malo.

Celulitida a její vznik je podmíněn faktory, mezi které patří dědičnost, nadváha, nesprávná životospráva, ochablé svalstvo, hormonální poruchy a další. Celulitidu vytvářejí zvětšené tukové buňky, které se zvětšují nikoliv kvůli hromadění tuku, ale proto, že s v nich hromadí odpadní látky. Je tedy pravdou, že celulitidou mohou trpět, a také tomu tak je, i ženy velmi štíhlé. Je dobré místa, kde ke vzniku celulitidy dochází, vždy prokrvit a uvolnit v daných partiích lymfatický systém, který zajišťuje odvádění odpadních látek z organismu.

Pokud toužíte po krásných stehnech i pažích, které neprozradí váš věk ani sedavé povolání či nedostatek pohybu během zimních měsíců, máte jedinečnou šanci zabojovat pomocí přípravku SLIMMING ACTION SERUM DROSERA & ALGAE od značky Thermes Marins de SaintMalo s problémem, který je primárně estetický, a přesto, nebo právě proto, dokáže pořádně potrápit.

Náš tip:

ZEŠTÍHLUJÍCÍ SÉRUM S ROSNATKOU A ŘASAMI 1185 Kč (150 ml – 5,07 fl.oz.). Díky účinnému komplexu z rosnatky (masožravá madagaskarská rostlina), řas a kofeinu zanechává toto sérum pleť viditelně pevnější a hladší, protože redukuje výskyt pomerančové kůže*.

*Prokázaná účinnost po 28 dnech používání.

Více na cosmetics-thermesmarins.cz

Předem děkuji za využití podkladů a v případě dotazu jsem k dispozici.

Klára Kotábová | PR manager