Veletrh FOR INTERIOR v září uvede trendy barev a materiálů pro interiéry, bytový design i tisíce modelů nábytku

Praha, 16. srpna 2022 – Podzimní veletrh nábytku, interiérů a bytového designu FOR INTERIOR bude přehlídkou novinek a trendů ze světa nábytku a interiérového designu. Ve dnech 20. až 24. září se v PVA EXPO PRAHA sejdou tuzemské i zahraniční značky, představí se novinky i kvalitní řemeslo a profesionálové z oboru uvedou atraktivní doprovodný program plný workshopů, přednášek i komentovaných prohlídek. Jaké trendy patří do domovů v Česku i v zahraničí, to uvidí návštěvníci již v září v Letňanech. Partnerem veletrhu FOR INTERIOR 2022 je Skupina ČEZ. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

 

Veletrh FOR INTERIOR je tradiční, nejvýznamnější oborovou událostí, na níž se scházejí výrobci, dodavatelé a značky nábytkářského oboru a bytového designu. Kromě novinek na expozicích vystavovatelů uvidí návštěvníci ve dvou halách letňanského výstaviště i nepřeberné množství osvědčených modelů všech druhů nábytku a tipů na zvelebení domova. Vybírat bude možné v sekcích sedacích souprav, postelí, matrací, kuchyní, svítidel, bytového textilu a doplňků, ale i z oblasti interiérového designu. Ten představí významné značky a vystavovatelé, jejichž originální tvorbu vídají návštěvníci v rámci jarní akce DESIGN SHAKER. Své produkty nabídnou veřejnosti také firmy zaměřující se na stále populárnější akustická řešení v interiérech, například DISK MULTIMEDIA nebo Woodpasta.

V PVA EXPO PRAHA své aktuální kolekce sedaček představí například JECH, Nejči, Bytcentrum, Aksamite nebo Kejík, v sekci postelí bude možné vybírat u firem Magniflex, Postelia nebo Eurotest. Chybět nebudou ani kvalitní tradiční výrobky firem Jelínek – výroba nábytku, Kaplan nábytek nebo Rott Design. Mezi zahraničními značkami najdou zájemci Hettich, JV POHODA, MSJ, Scandium, Polyston nebo Valpaint. S designovými novinkami se představí například Timberiant, Dubovina, Polyston, Javorina, Truhlářství Kaucký a mnoho dalších.

Veletrh nabídne nejen široké portfolio kvalitního tuzemského i zahraničního zboží, ale také unikátní možnost bezplatně se poradit s odborníky napříč obory o nejvhodnějších úpravách a vylepšeních interiéru. Na veletrhu bude možné zúčastnit se také mnoha zajímavých akcí v rámci doprovodného programu v INTERIOR CAFÉ ve Vstupní hale I. Jeho organizátoři ve spolupráci s designérkou Ivou Bastlovou mysleli na profesionály z oboru, ale i laické milovníky interiérového designu,“ řekla ředitelka veletrhu FOR INTERIOR Věra Špáňová.

Jaké trendy v barvách a materiálech jsou v současnosti v oblibě, to předvede ukázkový interiér vybudovaný speciálně pro tento veletrh. Zájemci si budou moci prohlédnout kuchyň spojenou s jídelnou, obývací částí a doplněnou do posledního detailu doladěnou šatnou. Každý den od 14 hodin bude v INTERIOR CAFÉ probíhat přednáška TRENDOVÉ BARVY A MATERIÁLY s tématem trendů z milánského veletrhu Salone del Mobile, doplněná komentovanou prohlídkou expozice Ukázkový interiér v trendy barvách. Od středy do pátku program přinese workshop Macramé a v sobotu workshop patinování rámečku s Balakrylem, to vše ve spolupráci s magazínem Blesk bydlení vždy od 13 hodin.

Také letošní podzimní FOR INTERIOR se koná v souběhu se stavebním veletrhem FOR ARCH a návštěvníkům bude k dispozici komplexní portfolio firem, produktů a služeb od návrhu stavby až po finální zařízení interiéru.

Více informací najdete na www.forinterior.cz.

Lucie Bártová

vedoucí PR oddělení ABF, a.s.

bartova@abf.cz