Veletrh FOR KIDS 2022: Výhodné nákupy sortimentu pro nejmenší i zábava pro celou rodinu

Praha, 28. března 2022 – Veletrh potřeb pro děti FOR KIDS představí nejnovější produkty a trendy ze sortimentu dětského zboží a návštěvníkům umožní výhodné nákupy. Na své si přijdou i milovníci stolních her a chybět nebude ani doprovodný program pro celou rodinu. Akce proběhne ve dnech 7. až 10. dubna na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

Šestnáctý ročník veletrhu potřeb pro děti FOR KIDS je tradiční akcí, na níž tuzemské i zahraniční firmy představí novinky a trendy sortimentu zboží pro děti všech věkových kategorií. Také letos ve dnech 7. až 10. dubna na letňanském výstavišti budou připraveny expozice plné produktů pro děti, na své si přijdou i jejich rodiče. Na co se návštěvníci mohou těšit?

Novinky do skříně i na zahradu

Nové produkty z odvětví dětských kočárků představí značky Thule, Babycool nebo Parton Bohemia. Zájemci o premiérovou řadu nábytku do pokojíčků pro nejmenší by neměli vynechat expozici společnosti Inglesina. Řada novinek ze světa stolních a společenských her se bude prezentovat na stánku společnosti Albi a firma BaaVi představí v Letňanech netradiční dětské houpačky a prolézačky do interiérů i na zahradu.

Přehlídku produktů doplní také nejnovější kolekce oblečení pro jarní a letní sezónu 2022. Maminky, které dorazí do PVA EXPO PRAHA, budou mít pro maximální pohodlí připravený dětský a kojicí koutek s herní plochou a odpočinkovou zónou.

Na veletrhu FOR KIDS si přijdou na své také rodiny s dětmi, které se chtějí pobavit. Zatímco malí řidiči mohou získat svůj první řidičský průkaz, pro rodiče bude připravena řada přednášek, například o bezpečnosti jízdy s dětmi v autě, a to včetně praktických ukázek. Prostor dostane i kulturní vystoupení, kdy se na pódiu představí divadelní soubor Rarášci se zábavním pásmem pro děti.

Letošní veletrh FOR KIDS se bude konat v souběhu s veletrhem chovatelských potřeb FOR PETS a s veletrhem kosmetiky, kadeřnictví a nehtového designu FOR BEAUTY.

Nejvýznamnější událost oboru si navíc již mohou dopřát všichni zájemci. Veletrhy jsou přístupné bez prokazování bezinfekčnosti týkající se koronaviru. I bez kontrol certifikátů však zůstávají akce v PVA EXPO PRAHA bezpečným místem, kde organizátoři dbají na zvýšenou hygienu, dezinfekci či rozestupy účastníků.

Více informací na www.forkids.cz.