Zimní letový řád 22/23 EVA Air – lety do Asie opět denně z Vídně a nově 4x týdně z Mnichova

V souvislosti s obnovením přímých letů z Taipei do Evropy, přerušeném restrikcemi souvisejícími s pandemií covidu-19 uspořádala společnost EVA Air ve středu 14. 9. prezentaci a workshop pro zástupce cestovních kanceláří a agentur v České republice.

Leteckou společnost EVA Air na setkání reprezentovala paní Hiroko Takagi, Assistant Manager, Passenger Sales Austria, Central & Eastern Europe z pobočky ve Vídni a zástupci společnosti AVIAREPS, GSA Eva Air pro Českou republiku.

Setkání bylo zaměřeno na prezentaci produktu a služeb, které EVA Air svým klientům nabízí a zároveň byly představeny novinky, se kterými chce letecká společnost oslovit své zákazníky do budoucna. Kromě plného obnovení provozu z Vídně do Bangkoku a Taipei od zimního letového řádu 2022/23, odkud budou lety provozovány denně (do Tchajpeje; Bangkok 4x týdně) letadly Boeing 787 v konfiguraci dvou tříd, zavádí EVA Air od 1. 11. 2022 úplně nové spojení z Mnichova do Tchajpeje, a to 4x týdně. Lety budou provozovány letadly Boeing 777-300ER v konfiguraci tří tříd – Business Royal Laurel, Premium Economy a Economy. Pro klienty českých cestovních kanceláří se tímto otevírá další možnost pohodlného cestování do Asie.

Jak do Vídně, tak do Mnichova je možné využití pohodlných návazných spojení z Prahy, zajišťovaných partnerskými leteckými společnostmi v rámci Star Alliance.

Po úvodní prezentaci produktu a služeb EVA Air vystoupila paní Takagi, která ocenila spolupráci s českými cestovními kancelářemi. “Především bych chtěla poděkovat našim obchodním partnerům za spolupráci a aktivitu! Od obnovení našich letů do Vídně v červenci letošního roku se prodeje v České republice výrazně zvýšily a již překonaly úroveň před pandemií,“ zdůraznila paní Takagi.

Během navazujícího workshopu měli zástupci přítomných cestovních kanceláří a agentur možnost prodiskutovat se zástupci EVA AIR možnosti rozvoje spolupráce v nadcházející sezóně a také vznést konkrétní individuální dotazy týkajíce se produktu Eva Air.