Jak to bylo, šéfe? „Restaurace je jako cirkus: Bolí mě zuby, jsem nas…nej, ale ten, kdo se na to dívá, to nikdy nesmí poznat.“ Nejen tahle oblíbená hláška na vás čeká už v pondělí 13. června večer na Primě
Propojte současnost se vzpomínkou na Ano, šéfe! a vyjde vám, jak to vypadalo v kuchyních před lety, a jak se vaří dnes. Inspirujte se a bavte se! Tentokrát spolu s šéfem … Read More
