Globus otevřel Fresh, malý formát pro každodenní nákupy

Globus dál expanduje. Na Praze 13 otevřel maloformátový obchod Fresh, kde bude nabízet širokou škálu produktů z vlastních výrob a výběr ze sortimentu privátních značek.

Globus otevřel prodejnu v konceptu Fresh v Petržílkově ulici v pražských Stodůlkách. Na ploše 238 metrů čtverečních si mohou zákazníci vybírat z bohaté nabídky sortimentu čerstvých řeznických a pekárenských potravin vlastní výroby, hotová jídla z restaurace, ovoce a zeleninu, produkty z řady zdravého světa a koloniální zboží.

V malých prodejnách přibližujeme náš sortiment lidem v jejich místě bydliště. V této prodejně lidé mohou pořídit potraviny od čerstvého pečiva ke snídani přes vydatný oběd až po chutnou večeři. Jde o potraviny ve vysoké kvalitě od našich pekařů, řezníků a kuchařů. Z Freshe si mohou zákazníci také odnést čerstvou kávu v kelímku nebo rovnou hotový oběd v krabičce,“ řekla Aneta Turnovská, tisková mluvčí společnosti Globus. Doplnila, že obchod je přímo navázán na hypermarket na pražském Zličíně, ze kterého je několikrát denně čerstvým zbožím zásobován. Zákazníci se v Globus Fresh ve Stodůlkách setkají s pultem pečiva a cukrářských výrobků, se samoobslužnou zónou a samoobslužnými pokladnami.

Papírové stravenky, kterými je možné platit u obsluhovaného pultu:

Sodexo, Edenred, Naše stravenka, Up Chèque Déjeuner

Elektronické stravenky, které je možné využít i na samoobslužných pokladnách:

Sodexo, Edenred, Naše stravenka, Up Chèque Déjeuner, Benefit Plus

Otevírací doba Globus Fresh Praha 13:

Pondělí až sobota 7 – 21 hod

Neděle 8 – 20 hod

Společnost Globus v současnosti provozuje patnáct velkoformátových hypermarketů s vlastní pekařskou, cukrářskou a řeznickou výrobou. Zároveň má šestnáct restaurací, které jsou součástí těchto velkých obchodů. Nově Globus otevřel restauraci v nákupním centru EUROPARK v pražských Štěrboholech, kde chystá příští rok uvést do provozu i nový velkoformátový hypermarket.

V rámci konceptu Fresh maloformátové prodejny úspěšně provozuje od roku 2018 na ploše 200 metrů čtverečních obchod v Pardubicích na sídlišti Dubina. V pražských Stodůlkách tak jde o druhou menší prodejnu v tomto konceptu.

Pro více informací kontaktujte, prosím:

Aneta Turnovská, tisková mluvčí Globus Lucie Kovandová, PR servis

Tel.: 739 348 194 Tel.: 604 855 754
e-mail:
a.turnovska@globus.cz e-mail: lucie@luciepr.cz