Jaro ve středních Čechách se ponese ve znamení soutěží

Jaro ve středních Čechách se ponese ve znamení soutěží. Středočeská centrála cestovního ruchu připravila na celé jaro sérii soutěží o zajímavé ceny, mezi nimiž bude například týdenní pobyt v Zahrádeckém dvoře nedaleko Sedlčan, dvoudenní pobyt na ranči Jestřebice, piknik na zámku Loučeň, vstupy do různých výletních cílů i věcné ceny. Soutěže budou probíhat vždy od čtvrtka do neděle na facebookovém profilu Střední Čechy.

Soutěž bude vyhlášena každý čtvrtek vždy v 17.00 hodin a zúčastnit se jí bude možné až do nedělních 23.59 hodin příslušného týdne. V pondělí se následně vyhlásí výherce. Pro účast v soutěži stačí sledovat facebookový profil Středních Čech @DestinaceStredniCechy a následně – dle aktuálních instrukcí – buď zodpovědět soutěžní otázku anebo například sdílet vlastní zážitky z návštěvy středních Čech.

Na výherce čekají zajímavé ceny, které věnovali partneři jednotlivých organizací destinačního managementu ve středních Čechách. Ve hře je například piknik na zámku Loučeň, vstupy na hrady, zámky a další zajímavé výletní cíle, regionální produkty, a dokonce i týdenní pobyt ve venkovské chalupě Zahrádecký dvůr, kde lze strávit příjemnou dovolenou s celou rodinou, anebo dvoudenní pobyt na ranči Jestřebice. Vyhrát bude možné také věcné ceny s motivy ze středních Čech i řadu publikací, jako například Můj výletník Českým rájem, knihu Českem od severu k jihu: Stezka středozemím a další.

Naším cílem a motivací k přípravě soutěží byla nejen podpora turismu ve středních Čechách, ale také pobídka našich sledujících k větší aktivitě na sociálních sítích. V současné době náš facebookový profil sleduje téměř 54 000 lidí, mnozí z nich se k nám přidali po loňském úspěšném projektu Cestuj srdcem, a komunita obdivovatelů středních Čech se i nadále rozrůstá,“ doplňuje Karolína Kratochvílová, projektová manažerka Středočeské centrály cestovního ruchu.

zdroj: Středočeská centrála cestovního ruchu