Natálie Grossová a Adam Kajumi vydali zamilovaný vánoční hit

Zpěvačka Natálie Grossová a influencer Adam Kajumi nazpívali společnou píseň Sněhové vločky. Hudební videoklip, který je oslavou Vánoc a lásky dvou mladých lidí, měl premiéru v neděli 4.12. na YouTube.

Píseň a klip Sněhové vločky jsou ztělesněním všeho, co máme na Vánocích rádi. S Adamem pečeme cukroví, zdobíme stromeček, užíváme si jeden druhého.“ říká Natálie Grossová. Dodává, že v klipu na diváky čeká i na jedno překvapení, které zřejmě nikdo nečekal. 

Chtěli jsme vytvořit písničku, která lidem zpříjemní vánoční čas a připomene nám všem, že o Vánocích bychom tu měli být jeden pro druhého. A místo materiálních dárků věnovat našim blízkým hlavně náš čas.“ komentuje píseň Kajumi.

Natáčení videoklipu probíhalo 25.11. na několika lokacích, zakončené záběry ze světelné expozice ve Žlutých lázních. Zasněžené scény z hor se interpreti vydali natočit o pár dní později do Pece pod Sněžkou. 

Slavnostní křest za účasti slavných hostů

V úterý 6.12. proběhl slavnostní křest v pražském klubu Famous Lounge. Pogratulovat dorazili mimo jiné Jiří Krampol, Osmany Laffita, Petr Janda nejml., Reago, Šárka Grossová, Daniela Choděrová, Nela Kailová, Hedvika Čermáková, Jakub Hübner nebo Vojtěch Řehák.

Videoklip k písni Sněhové vločky: https://www.youtube.com/watch?v=ZU9MPpH5XnY

Vydání hudebního klipu: 4.12.