Speciální vánoční menu pro domácí mazlíčky v podobě

českého kapra

Česká republika se řadí mezi země s vysokým počtem domácích mazlíčků. Důvody proč si pořizujeme čtyřnohého kamaráda jsou různé. Různá je i strava, kterou na trhu lze získat. Česká firma z krásného prostředí Karslštejnska – Řevnic u Prahy nabízí přitom to nejlepší na trhu. Její produktové řady GRUB BARF jsou určeny pro komplexní krmení vašeho chlupáče. Krmivo BARF pro psy a kočky obsahuje pouze čerstvé, nejčastěji tepelně neupravené raw ingredience té nejvyšší kvality. Syrová strava pro psy a kočky je plná bioaktivních vitamínů, enzymů a minerálů, které vašeho mazlíčka navrací k jeho přirozenosti. Pro letošní Vánoce připravila firma Vánočního kapra z českých rybníků a řek, který je obohacen o zeleninu, jakýsi bramborový sváteční salát. Na trhu je sice nepřeberné množství mořských ryb určených a využitých pro výrobu pokrmů pro domácí zvířata, většina z nich je ale mražená mnoho let a nemá v sobě již téměř žádné živiny. Z toho důvodu je Vánoční kapr GRUB BARF opravdu svátečním pokrmem, který poskytne vašemu mazlíčkovi to nejlepší, co pochází ze země, ve které se narodil, a která je jeho absolutní přirozeností. Toto menu bude pro Vašeho mazlíčka dobře stravitelné, nabídne mu nepřeberné množství minerálů a vitamínů, které stejně jako my i psi a kočky v zimě potřebují. Uleví jeho organismu a vánoční čas tak strávíte ve vzájemné spokojenosti a klidu, který umí Váš mazlíček dávat nejlépe.

Společnost Žraso a její obchodní známka Grub Barf a vůbec celkový proces výroby vznikl vlastně absolutní náhodou. Byla jsem chovatelkou amerického buldoka, který trpěl různými kožními problémy, které mu způsobovala strava. Hledala jsem tedy již před 5 lety alternativy výživy psů. V té době jsem narazila na výrobu BARFu a začala si jednotlivá meníčka vytvářet sama. Výsledek se dostavil prakticky hned a já jsem se do tohoto způsobu doslova zamilovala,“ uvádí Simona Princová, majitelka společnosti na výrobu speciálních krmiv ŽRASO s.r.o. „V té době se začal rodit můj sen, mít svou firmu, která by vyráběla to nejkvalitnější krmení. Na trhu je spousta výrobců, ale já jsem věděla, že chci ještě něco jiného. Postupně jsem vybudovala společnost, jejíž hlavní devizou a hlavní firemní politikou je odlišnost nové suroviny, a hlavně absolutní čistota a kvalita vstupních surovin. Nepoužíváme žádné nekvalitní zbytky, ale suroviny určené k humánnímu užití. Malé portfolio dodavatelů nám zajišťuje možnost kontroly kvality surovin. Dostáváme také otázky tipu, zda takto kvalitní strava pro zvířata není zbytečná. Na to odpovídám otázkou. Nestačí nám jíst celý život jen instantní polévky? Je to o přístupu každého chovatele. Jde hlavně o jistotu toho, co opravdu zvířeti dáváme. Jakost surovin a krmení jsou základem ve výživě zvířat. Úspora za účty u veterináře při krmení naším krmivem je pak zřejmá a citelná. Nikomu nenutím naše krmení. Věřím v to, že jeho kvalita si sama najde svého zákazníka jak u nás, tak ve světě,“ dodává Simona Princová.

Krmivo pro psy a kočky české firmy Žraso je jedinečné a unikátní. Používané suroviny jsou z toho nejlepšího a dále složení a jejich kombinace je podstatná. Například použití pštrosího masa jako dávky L-karnitinu a spousta dalších věcí, které vymyslela příroda. Firma používá čerstvý hmyz jako doplněk stravy a má s tím skvělé výsledky. Vyrábí také terapeutické krmivo pro psy a kočky, které pozitivně hodnotili i na VŠCHT.

Vánoční kapr se salátem je určen primárně pro psy. Dávkování záleží na velikosti psa. Cena výrobku je 49 Kč.

GRUB je anglické slovo, které má mnoho významů. Jedním z nich je slengově žrádlo psy.

Co je GRUB BARF?

Garance nejvyšší kvality krmiva na trhu
Raw, čerstvá a vysokonutriční strava
Udržitelní a humánní dodavatelé
Biologicky přirozená výživa šelem

Bez nežádoucích látek a konzervantů
Aktivní vitamíny, minerály a enzymy
Radikálně odlišný a inovativní přístup
Fyziologicky prokazatelný účinek

Výrobky GRUB BARF lze zakoupit v prodejnách sítí Happy ZOO, Zvěrokruh, Archa Řevnice, Easy BARF, Krmím masem A dále na e-shopech www.grub-barf.cz, www.superzoo.cz, www.rohlik.cz, www.kosik.cz, www.krmimasem.cz nebo www.mall.cz.

_________________________________________________________________________________

Žraso s.r.o.: vyrábí tři produktové řady GRUB BARF pro komplexní krmení domácích mazlíčků. BARF krmivo pro psy a kočky obsahuje pouze čerstvé, nejčastěji tepelně neupravené raw ingredience té nejvyšší kvality. Syrová strava pro psy a kočky je plná bioaktivních vitamínů, enzymů a minerálů, které domácí mazlíčky navrací k jejich přirozenosti. Zákazníci mohou vybírat z nabídky krmiva Komplet pro vyváženou výživu, řady Beetles® obohacenou o vysokoproteinový hmyz a unikátní řady Therapy pro nemocná zvířata.Více na https://www.grub-barf.cz/produkty/.