Společnost Nobu Hospitality oznámila výstavbu nového hotelu, restaurací a značkových rezidencí Nobu na pláži ostrova Al Marjan v Ras Al Khaimahu

Globální lifestylový complex vybuduje společnost Enevoria Development

Ras Al Khaimah; 31. ledna 2023: Marjan, coby hlavní developer nemovitostí v emirátu Ras Al Khaimah, přivítá na svém vlajkovém ostrově Al Marjan známou společnost Nobu. Stane se tak na základě podepsané smlouvy se společností Enevoria Development, která nedávno získala pozemek na pláži ostrova Al Marjan, aby tam zahájila stavbu hotelu Nobu, značkových rezidencí a slavné restaurace Nobu.

Společnost Enevoria Development tak pod značkou Nobu vybuduje hotel a 300 luxusních, které obyvatelům a návštěvníkům poskytnou bezkonkurenční služby a vybavení. Součástí rozsáhlého projektu o celkové rozloze 70 000 metrů čtverečních budou také lázně a fitness, bazény a exkluzivní restaurace Nobu se současnou japonskou kuchyní, která hostům a návštěvníkům poskytne jedinečný gastronomický zážitek.

Nobu Al Marjan Island tak bude druhým hotelem Nobu otevřeným v SAE. Tento luxusní hotel je nejnovějším přírůstkem do rostoucího portfolia hotelových komplexů na plážích ostrova Al Marjan Island, které vítají turisty z celého světa. Nový hotel tím tak dále podpoří rozvoj sektoru pohostinství v Ras Al Khaimah, který zaznamenává trvalý nárůst turistů a který je v souladu se strategií vedení emirátu podporovat destinační cestovní ruch a získat pozici globálního centra.

Abdulla Al Abdouli, generální ředitel společnosti Marjan, řekl: “ S příchodem Nobu Al Marjan Island se Ras Al Khaimah připojí k elitní skupině měst po celém světě, která mají možnost prezentovat sílu japonského minimalismu, výjimečnou pohostinnost a prvotřídní gastronomii, jíž je značka proslulá. Otevření Nobu, které se bude nacházet v srdci našeho ikonického vlajkového ostrova, posílí pověst Ras Al Khaimah jako rychle rostoucí destinace pro mezinárodní a regionální investory. Budeme i nadále podporovat globální partnerství s developery jako je Enevoria Development, k rozvoji významných projektů, které povýší status emirátu jako přední světové destinace pro volný čas a životní styl.“

Evgeniy Yakubovskiy, generální ředitel společnosti Enevoria Development FZ-LLC, řekl: „Jako developera špičkových nemovitostí nás těší, že můžeme na ostrově Al Marjan spolupracovat s jednou z předních a nejrychleji rostoucích světových značek luxusního pohostinství. Naše spolupráce se společností Nobu Hospitality bude mít zásadní význam při vytváření charakteristické mezinárodní nemovitosti zajišťující dokonalý životní styl, který je nedílnou součástí filozofie naší značky a charakteristickým znakem stylu Nobu, který kombinuje bezchybnou funkčnost s převratnými designovými řešeními i estetickou minimalistickou elegancí.“

Trevor Horwell, generální ředitel společnosti Nobu Hospitality, uvedl: „Jsme nadšeni, že můžeme pokračovat v expanzi ve Spojených arabských emirátech, a vize ostrova Al Marjan Island se bez problémů shoduje se značkou Nobu. Kouzelný ostrov Al Marjan Island je ideálním prostředím pro naše hosty a pro rozvoj komunity, která hledá autentický životní styl a zážitky z pobytu v destinaci. Jsme hrdí na to, že můžeme spolupracovat se společností Enevoria na tomto vzrušujícím projektu, a těšíme se, až budeme moci představit Nobu Al Marjan Island hostům i rezidentům.“

V roce 2022 zaznamenala Ras Al Khaimah nejvyšší počet návštěvníků, když přivítala více než 1,13 milionu přenocování, což představuje 40procentní nárůst mezinárodních návštěvníků. Emirát pokračuje ve svém růstu jako turistická destinace světové úrovně a je na dobré cestě k dosažení cíle přilákat do roku 2030 každoročně tři miliony návštěvníků.

ENDS

O společnosti Marjan

Společnost Marjan je hlavním developerem nemovitostí v Ras Al Khaimah, který je zodpovědný za průlomové projekty, jako je například Al Marjan Island, jehož cílem je vybudovat z Ras Al Khaimah jednu z předních turistických a investičních destinací v regionu. Strategický master-planningový přístup společnosti Marjan, pověřené rozvojem nábřežních, městských a horských destinací, které zvýší konkurenceschopnost emirátu, má za cíl využít přírodní bohatství Ras Al Khaimah a položit základy budoucí expanze emirátu. Prostřednictvím svých prvotřídních územně plánovacích komunit v Ras Al Khaimah přitahuje Marjan zahraniční investice i mezinárodní návštěvníky a staví emirát do pozice silného investičního a turistického centra..

O společnosti Enevoria Development

Společnost Enevoria Development byla zaregistrována v Dubaji v roce 2022 a byla vytvořena speciálně pro rozvoj vynikajících projektů na Blízkém východě jako součást skupiny společností Vos’hod. Vos’hod se specializuje na výstavbu luxusních rezidenčních a památkových multifunkčních komplexů. Současné portfolio společnosti Vos’hod zahrnuje více než 300 000 metrů čtverečních nemovitostí ve výstavbě, včetně Armani/Casa Moscow Residences, revitalizace památkově chráněné budovy Centrálního telegrafu, Moscow Golf Club, luxusního rezidenčního komplexu Cheval Court a některých dalších projektů v charakteristických lokalitách Ruska. Vos’hod se bude podílet na projektu hotelu Nobu jako honorární developer. Filozofie společnosti je zaměřena na rozvoj orientovaný na člověka. Důkladný průzkum zvyklostí, požadavků a způsobů užívání konečných uživatelů pomáhá navrhovat dokonalý životní styl v budovách, které jsou estetické i funkční.

O společnosti Nobu Hospitality

Společnost Nobu Hospitality, kterou Robb Report označil za jednu z 25 nejinovativnějších luxusních značek, se řadí mezi elitní výběr globálních lifestylových značek. Přirozený růst Nobu Hospitality, postavený na službách, image a reputaci, nabízí kompletní spektrum správy hotelů, restaurací a rezidencí pro unikátní projekty po celém světě. Značka Nobu, kterou založili Nobu Matsuhisa, Robert De Niro a Meir Teper, prosperuje ve světových metropolích na pěti kontinentech. První hotel Nobu byl otevřen v roce 2013 v Las Vegas a od té doby přibylo dalších 31 hotelů. V současné době jsou hotely Nobu otevřeny v následujících lokalitách: Atlanta, Manila, Miami Beach, Malibu, Shoreditch (Londýn), Ibiza, Palo Alto, Marbella, Los Cabos, Barcelona, Varšava, Chicago, Portman Square (Londýn) Santorini. Letos se otevírají hotely Nobu v Marrákeši, Římě, Torontu, Atlantic City, San Sebastiánu a ve výstavbě jsou hotely v Bangkoku, New Orleans, Madridu, São Paulu, Tel Avivu, Hamburku, Punta Caně, Orlandu, Danangu, Tulumu, Al Khobaru a Abú Dhabí.

Media queries:

Nivine William

ASDA’A BCW | Tel: 04 4507 600

nivine.william@bcw-global.com